INDUSTRIALNE
WNĘTRZE

CIĘŻKIE BRZMIENIA

3D DECO & VIZUALS
AMBITNA
ELEKTRONIKA
RAP
NA STOCZNI
niepowtarzalny
klimat

Tytuł


Doomsday # 1

Doomsday # 1

No more silence oraz Protokultura zapraszają na koncert.

Na koncercie zagrają: 

Tides Of Sulfur [sludge/death metal. UK]
.. to trzyosobowa ekipa z Anglii grająca mieszankę sludge i death metalu :) Na swoim koncie mają wydanych parę demówek, splitów i innych takich oraz duży album wydany w 2016 roku w barwach angielskiej Black Bow Records, którą rządzą kolesie z Conan'a. Zagrali niezliczoną liczbę koncertów , do Polski wpadają po raz pierwszy i chyba warto ich zobaczyć na żywo.. Dla fanów Crowbar, Today is The Day, Dragged Into Sunlight, ....
https://www.metal-archives.com/bands/Tides_of_Sulfur/3540398537
https://tidesofsulfur.bandcamp.com/

Coat [stoner/sludge/doom metal. BLR]
.. to mega sludgeowo stonerowa bomba z Białorusi, działająca od 2009 roku. Na swoim koncie mają jeden materiał demo oraz dwa albumy: "Swamp" z 2013 roku oraz "Doomsdays" z 2015 roku, obydwa materiały zostały wydane ich własnym sumptem. Mało kto ich zna, ale naszym zdaniem chłopaki mogą nieźle namieszać na scenie. Obecnie pracują nad kolejnym wydawnictwem i na bank usłyszycie sporo nowego materiału na koncercie..
https://www.metal-archives.com/bands/Coat/3540364494
https://drapcoat.bandcamp.com/

Struggle with god[doom/d-beat/black metal. PL]
.. grupa ze Słupska działająca od 2009 roku. Na koncie demo i dwie epki, z głośników obecnie mieszanka doomu, d-beatu i black metalu a więc siarka, jad i szpony, którymi wydłubią oczy i rozerwą bębenki. Na koncercie dzikość, zelżenie i nonszalancja.
https://www.metal-archives.com/bands/Struggle_with_God/3540358983
https://strugglewithgod.bandcamp.com/

Mound[post ??. PL]
.. powstał w styczniu 2016 w Trójmieście, ale swojego debiutu na scenie doczekał się po ponad roku grania. Początkowym założeniem było stworzenie projektu stonerowego, jednak koncepcja szybko ewoluowała i ostatecznie wyszła daleko poza ramy gatunku. Muzyce tworzonej przez trio najbliżej jest do szeroko pojętego post metalu, jednak mieszanina gatunków nasuwa wiele innych skojarzeń i ostatecznie tworzy bardzo charakterystyczny i spójny styl.
https://www.youtube.com/channel/UC6fOaZhVHyv2HihPJSskbWQ

Towards The Unknown[blackened death/d-beat. PL]
.. to czterech zblazowanych mizantropów wkurwionych panującym porządkiem, dla których sala prób to świątynia błogiej samotności i spokoju. W swojej muzyce członkowie T/T/U łączą ich ulubione inspiracje polskimi i skandynawskimi brzmieniami w celu zabawy konwencją w założeniu, że najlepsze są rzeczy nieoczywiste

Groot [sludge/stoner/doom metal. PL]
.. instrumentalne trio z Wejherowa, powstało w styczniu 2016. Obecne wydarzenie będzie debiutem kapeli, gdyż nadal szlifuje materiał w odmętach piwnic. Groot łączą ze sobą siermiężne brzmienie fuzzowych riffów przeplatane falami psychodelicznych dźwięków. Główne inspiracje członków zespołu to klimaty polskiej sceny stonerowej.