INDUSTRIALNE
WNĘTRZE

CIĘŻKIE BRZMIENIA

3D DECO & VIZUALS
AMBITNA
ELEKTRONIKA
RAP
NA STOCZNI
niepowtarzalny
klimat

Tytuł


Rodzaje biletów


20.00 PLN
miejsca nienumerowane

Wybierz terminPo siedmiu latach nieprzerwanej działalności, czujemy się niejako odpowiedzialni za scenę metalową w Trójmieście. Kontynuując ciąg dalszy organizowanych przez nas wydarzeń, pragniemy zachęcić Was do udziału w drugiej edycji Explozer Fest 2018 - mający na celu promocję ciężkich brzmień w Trójmieście.
Chcemy stworzyć możliwość wypromowania się na naszej scenie kapel jak z Trójmiasta, tak i z całego kraju, a być może i z zagranicy. Na celu mamy stworzenie cyklicznego i mocnego Festiwalu o bezkompromisowym statusie, gdzie nie będzie miejsca na żadną komercyjną stylistykę, zalewającą media publiczne.
Dla tego też nie mamy wsparcia w mediach publicznych ani u sponsorów, bo przecież kultura ciężkich odmian muzyki u nas oficjalnie prawie nie istnieje albo jest oczerniana przez sferę duchowieństwa. Więc organizujemy to za własną inicjatywą i własnym kosztem oraz wysiłkiem wspólnie z klubem Protokultura w Gdańsku.

Zatem ogłaszamy nabór kapel do 30.04.2018 do godziny 23:59

W celu nadania zgłoszenia należy wysłać link profilowy na FB zespołu oraz link (lub linki) z materiałami audio - video umieszczonymi na YT, na naszą pocztę FB Explozer z dopiskiem -Explozer Fest 2018.

Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować pod numer:
601677244 - Włodek

Na początku maja ogłosimy które dwa zespoły dołączą do pozostałych trzech kapel. Jedną z nich to będzie gość z naszego regionu, a drugi to będzie gość specjalny z kraju lub z zagranicy.

Wjazd: przedsprzedaż 20 zł
(link gdzie można będzie zakupić bilet w przedsprzedaży podamy wkrótce)
Wjazd w dniu koncertu: 30 zł
Zagrają:
Explozer (Gdańsk) - groove metal
https://www.facebook.com/explozer.gdansk/
http://band.pl/explozer
=================================
Fosfor (Wejherowo) - Metal Alternative
https://m.facebook.com/FOSFOR-159400414146941/?ref=page_internal&mt_nav=1